ПРОНАЂЕНА МИНИ-ЛАБОРАТОРИЈА: Ухапшена два Суботичанина због дроге
Припадници Министарства унутрашњих послова у Суботици, у две одвојене акције, ухапсили су С. С. (38) и А. Б. (34) из Суботице због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
фото: ПУ у Суботици
- Полиција је приликом претреса стана који користи С. С. пронашла импровизовану мини-лабораторију за узгој марихуане у вештачким условима са 10 стабљика канабиса, око 146 грама сасушене биљне материје за коју се сумња да је марихуана и вагицу за прецизно мерење - кажу у суботичкој полицији. - У стану А. Б. полиција је пронашла опрему за узгој марихуане и мању количину ове дроге. Такође, нађен је и оквир за пиштољ, па је против њега поднета и кривична пријава због сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Суботици, С. С. је одређено задржавање до 48 сати, док је А. Б., уз кривичну пријаву, приведен Основном јавном тужилаштву у Суботици, а након саслушања судија Основног суда у Суботици одредио му је притвор.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)