ЛИЦЕ С ПОТЕРНИЦЕ: Избо човека ножем, крао аутомобиле и новац?
ПОЛИЦИЈА у Пожаревцу, у сарадњи са колегама у Сенти, интензивним оперативним радом ухапсила је М.Р. (24) из околине Голупца, због основане сумње да је извршио кривична дела разбојништво, тешка крађа и крађа.
Д. Новковић
Сумња се да је он, у ноћи између 18. и 19. септембра ове године, од радника (63) једне фирме ангажованог на обезбеђењу машина за асфалтирање, који се налазио у „форду“, захтевао новац, а потом разбио прозор, извукао га напоље и више пута га убо ножем.
М.Р. се сумњичи да је из аутомобила узео 100 евра, 5.000 динара и једну јакну, након чега је побегао. У Општој болници у Пожаревцу мушкарцу су констатоване тешке телесне повреде.
Такође, М.Р. је, како се сумња, претходно провалио у једну рибарницу из које је украо кухињски нож, па се терети и за кривично дело тешка крађа. Сумња се и да је он, током септембра, у Пожаревцу и Голупцу украо аутомобиле „пежо 106“ и „пежо 207“ па ће, по налогу Основног јавног тужилаштва у Пожаревцу и Великом Градишту, против њега бити поднета и кривична пријава због сумње да је извршио два кривична дела крађа. Иначе, за њим је било расписано више потерница због издржавања затворске казне.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Пожаревцу, М.Р. је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)