УКЦ НИШ: Жена повређена у Владичином Хану стабилно
Из УКЦ Ниш потврђено је да је жена повређена у Владичином Хану након операције надколенице, стабилних виталних параметара,те је хоспитализована на Клиници за анестезију и интезивну терапију.
Фото Танјуг
Подсећамо да се у селу Репинце догодио случај необичног породичног насиља, када је се жена након свађе са мужем самоповредила пиштољем који јој је био за појасом.
Томе је претходила свађа и испаљивање четири метака у врата од стране њеног мужа који је припадник жандармерије.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА КОД БАЊЕ КОВИЉАЧЕ: Погинула двојица младића (18), аутомобил се закуцао у дрво
05. 07. 2026. у 09:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)