ИЗ ЧАМЦА У АУТО СА 3.48 ПРОМИЛА: Регата на Дрини, па "регата" на путу

Никола Јанковић
Никола Јанковић

22. 07. 2024. у 16:36

Полиција је у Бајиној Башти искључила из саобраћаја четрдесетосмогодишњег возача „пежоа“, који је управљао возилом са 3.48 промила алкохола у организму. Возачу који је право са Дринске регате под дејством алкохола сео за волан, одређено задржавање и против њега је поднета прекршајна пријава.

ИЗ ЧАМЦА У АУТО СА 3.48 ПРОМИЛА: Регата на Дрини, па регата на путу

Фото: В.Митрић

Припадници саобраћајне полиције у Бајиној Башти, од 15. до 21. јула 2024. године, током одржавања манифестације Дринска регата 2024, контролисали су 4.986 возача и открили су 276 прекршаја.

Највише је санкционисано прекршаја: управљања возилом под дејством алкохола  137, прекорачења брзине кретања  81 и некоришћења сигурносног појаса  27.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart