УХАПШЕНИ НА ПРИМОПРЕДАЈИ КОКАИНА: Заплењено 8,5 килограма дроге

Слађана Матић

19. 07. 2024. у 15:05

У координираној акцији припадника Управе криминалистичке полиције МУП РС у сарадњи са полицијским службеницима ПУ Чачак и ПУ за град Београд, ПС Вождовац, Вишег јавног тужилаштва у Ужицу и Вишег јавног тужилаштва у Београду ухапшени су М. П. и М.Б. приликом примопредаје око 100 грама кокаина на територији Пожеге.

УХАПШЕНИ НА ПРИМОПРЕДАЈИ КОКАИНА: Заплењено 8,5 килограма дроге

Фото Shutterstock

 Приликом претреса станова и просторија које су користили, заплењено је још око 8.5 килограма ове опојне дроге .

Осумњиченима се на терет ставља кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Одређено им је задржавање до 48 часова у ком року ће бити приведени на саслушање у Више јавно тужилаштво у Београду.

У претресу станова и просторија које су користили ови осумњичени на више локација у Београду, пронађено је и заплењено још око 8,5 килограма опојне дроге кокаин, око 13.000 евра, 160.000 динара, као и више путничких моторних возила и више мобилних телефона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)