ПРИЗНАО ДА ЈЕ ВРЕЂАО, АЛИ НЕ И ТУКАО СЕСТРУ: Овако се насилни брат бранио када је починио насиље

Јелисавета Љутић

15. 07. 2024. у 23:03

ДАНАС је јавни тужилац Трећег основног јавног тужилаштва у Београду саслушао А.Ј. (42) због насиља у породици, а након што је извештачен од стране комисије вештака Специјалне психијатријске болнице “Др Лаза Лазаревић” у коју је био смештен по налогу јавног тужиоца у циљу вештачења.

ПРИЗНАО ДА ЈЕ ВРЕЂАО, АЛИ НЕ И ТУКАО СЕСТРУ: Овако се насилни брат бранио када је починио насиље

Фото: Shutterstock/Илустрација

С обзиром на налаз и мишљење вештака да је окривљени процесно способан и да је његова способност да схвати значај свог дела и да управља својим поступцима била битно смањена, А.Ј. је изнео своју одбрану и делимично признао извршење кривичног дела
Тврди да је био под дејством алкохола и да је вређао своју сестру, али да јој није задао ударце по телу рукама и ногама.
 
Имајући у виду да постоје особите околности које указују да ће боравком на слободи утицати на оштећену, као и да ће, с обзиром на претходну осуђиваност за исто кривично дело поновити извршење кривичног дела, на предлог Тужилаштва Трећи основни суд у Београду му је одредио притвор.
 
 
БОНУС ВИДЕО: ВОЗ НАЛЕТЕО НА АУТОМОБИЛ КОД ЛОЗНИЦЕ Тешка саобраћајна несрећа
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)