У НОВОМ БЕОГРАДУ УХАПШЕНА ДВА ДИЛЕРА: У камионским гумама сакрили 50 килограма таблета
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, Полицијске станице Нови Београд, ухапсили су В. Ј. (48) и Ј. С. (39) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото: Mup
Полиција је прегледом стана и гараже В. Ј. у Булевару Зорана Ђинђића пронашла две камионске гуме, кутије и џак у којима се налазило више хиљада таблета са листе психоактивних супстанци, укупне тежине око 50 килограма.
Такође, претресом стана Ј. С. у Улици Доктора Ивана Рибара, која је претходно затечена у гаражи где су се налазиле психоактивне таблете, полиција је пронашла 6.980 евра и 5.600 динара.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Београду.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)