ПИЈАН ЗА ВОЛАНОМ ТРАКТОРА, СУДАРИО СЕ СА "АУДИЈЕМ": Саобраћајна несрећа у Јагодини, возио са 2,29 промила алкохола у организму

Зорица Глигоријевић

03. 06. 2024. у 15:43

Припадници Министарства унутрашњих послова у Јагодини одредили су задржавање четрдесетједногодишњем мушкарцу који је, возећи трактор са нерегистрованом приколицом и са 2,29 промила алкохола у организму, изазвао саобраћајну незгоду.

ПИЈАН ЗА ВОЛАНОМ ТРАКТОРА, СУДАРИО СЕ СА АУДИЈЕМ: Саобраћајна несрећа у Јагодини, возио са 2,29 промила алкохола у организму

Фото:З.Глигоријевић

Он је на путу у околини Јагодине ударио у „ауди“ којим је управљао двадесеттрогодишњи младић.

У овој саобраћајној незгоди, срећом, нико није повређен, а против возача трактора ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

НЕМА ПРЕДАЈЕ, КОСОВО ЈЕ СРБИЈА! Навијачи Селте одушевили цео стадион на мечу против Звезде (ФОТО)