ПОЛИЦИЈА РЕШИЛА СЛУЧАЈ НАПАДА У ЦЕНТРУ ВРАЊА: Деветнаестогодишњак и двојица малолетника напала човека
Припадници Министарства унутрашњих послова у Врању, по налогу Вишег и Основног јавног тужилаштва у овом граду, поднеће кривичну пријаву против једног деветнаестогодишњег мушкарца и двојице младића старости 17 година, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело разбојништво у покушају у саизвршилаштву.
Фото: Ј. С.
Они се сумњиче да су, 27. маја ове године, напали педесетседмогодишњег мушкарца, у близини зграде у којој станује у Врању и покушали да му украду новац који је имао код себе.
Педесетседмогодишњак је задобио лаке телесне повреде, осумњичени су побегли, али их је полиција убрзо идентификовала и пронашла.
Подсећамо, све се догодило пре пар дана у насељу Чешаљ, када је човек нападнут бибер спрејем а затим су тројица са фантомкама покушала да му украду око 3.000 евра која је имао код себе.
Препоручујемо
АУТОМ СЕ ЗАКУЦАО У ВОЗИЛО ХИТНЕ ПОМОЋИ: Стравична несрећа у Крагујевцу (ВИДЕО)
10. 03. 2026. у 19:50
ОБОРЕН МУШКАРАЦ И ДЕТЕ (3) НА ПЕШАЧКОМ У БОРЧИ: Хитно превезени у болницу
10. 03. 2026. у 18:17
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)