ПИЈАН ПРЕД ДЕТЕТОМ ПРЕТИО ВОЗАЧУ ГСП: "Пререзаћу ти гркљан"

Јелисавета Љутић

18. 05. 2024. у 11:44

Данас је у просторијама Трећег основног јавног тужилаштва у Београду у присуству браниоца саслушан М.Н. због сумње да је извршио кривично дело угружавање сигурности.

ПИЈАН ПРЕД ДЕТЕТОМ ПРЕТИО ВОЗАЧУ ГСП: Пререзаћу ти гркљан

Фото А. Станковић

То је урадио на тај начин што је 15.маја у Земуну, у присуству свог малолетног детета, возачу аутобуса који саобраћа на линији 81 л, упућивао претње говорећи му да ће му пререзати врат и да му је то последња вожња.
 
Брзом реакцијом овлашћених службених лица ПС Земун осумњичени је лишен слободе, те је утврђено да је кривично дело извршио у алкохолисаном стању, а Треће основно јавно тужилаштво у Београду је након саслушања,  суду у поднело предлог за одређивање притвора према осумњиченом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?