УХАПШЕНИ АЗЕРБЕЈЏАНЦИ: Осумњичени за фалсификовање

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова - Управе граничне полиције и Полицијске управе у Сремској Митровици ухапсили су тројицу азербејџанских држављана, једног због постојања основа сумње да је извршио кривично дело фалсификовање исправе, другог осумњиченог за фалсификовање новца и трећег због сумње да је учинио оба кривична дела.

УХАПШЕНИ АЗЕРБЕЈЏАНЦИ: Осумњичени за фалсификовање

Фото СК

Приликом контроле на Граничном прелазу Сремска Рача, на излазу из Републике Србије, полиција је код једног мушкарца Ј. Х. (35) пронашла возачку дозволу, код другог П. Х. (27) новчаницу од сто евра, и код А. Х. (29) возачку дозволу и шест новчаница у апоенима од сто евра за које се сумња да су фалсификовани.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Сремској Митровици, осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова, у ком року ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу