КОНТРОЛА САОБРАЋАЈА У ЗАЈЕЧАРУ: Током викенда евидентирано 137 прекршаја
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зајечару, током викенда, контролисали су укупно 362 возача и санкционисали 137 који су учинили саобраћајне прекршаје.
Фото: Радио Магнум
Од 362 возача колико их је контролисано овог викенда у Зајечару, код њих 137 су евидентирани саобраћајни прекршаји. Највише их је прекорачило брзину, 68, деветоро их није везало појас, а петорица су затечена да возе под дејством алкохола.
Полиција у Зајечару искључила је из саобраћаја четрдесеттрогодишњег возача „реноа“ који је управљао са 1,58 промила алкохола у организму. Возач је задржан и против њега ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава.
У овом периоду, на територији Полицијске управе Зајечар, догодила се једна саобраћајна незгода у којој, срећом, није било повређених.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)