ОБОРИЛИ ЧОВЕКА СА БИЦИКЛА И ОТЕЛИ НОВАЦ, ДОКУМЕНТА И МОБИЛНИ ТЕЛЕФОН: Пријава двојици Новосађана осумњиченим за тешку крађу

Љ.П.

03. 04. 2024. у 12:20

НОВОСАДСКА полиција ухапсила је деветнаестогодишњака из тог града и његовог две године млађег суграђанина, због постојања основа сумње да су починили тешку крађу.

ОБОРИЛИ ЧОВЕКА СА БИЦИКЛА И ОТЕЛИ НОВАЦ, ДОКУМЕНТА И МОБИЛНИ ТЕЛЕФОН: Пријава двојици Новосађана осумњиченим за тешку крађу

Д.Н.

Њих двојица се сумњиче да су јуче, на Клиси, са бицикла оборили шесдесетједногодишњег суграђанина и украли му торбу са новцем, документима и мобилним телефоном. Полиција је убрзо после тога оидентификовала осумњичене, а пронађена су и украдена документа и мобилни телефон. Против осумњичених биће поднета кривична пријава у редовном поступку.

Сумња се да су они, јуче, на Клиси, оборили са бицикла шездесетједногодишњег суграђанина и украли му торбу са новцем, документима и мобилним телефоном.

Полиција је убрзо након тога идентификовала осумњичене, а пронађена су и украдена документа и мобилни телефон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?