ОБЈАВЉЕНЕ ФОТОГРАФИЈЕ ОСУМЊИЧЕНИХ ЗА УБИСТВО ММА БОРЦА! МУП упутио апел: Уколико знате нешто о њима, јавите полицији!

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

26. 02. 2024. у 19:59

ПОЛИЦИЈА објавила слике осумњичених за убиство ММА борца.

ОБЈАВЉЕНЕ ФОТОГРАФИЈЕ ОСУМЊИЧЕНИХ ЗА УБИСТВО ММА БОРЦА! МУП упутио апел: Уколико знате нешто о њима, јавите полицији!

Foto: Printskrin/Instagram/MMA_Institut

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, УКП, Одељења за сузбијање крвних и сексуалних деликата, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду интензивним радом идентификовали су двојицу осумњичених за кривично дело тешко убиство над двадесеттрогодишњим младићем Стефана Савића који је у ноћи 25. фебруара преминуо услед задобијених убодних рана у Дунавској улици у Београду, док је други тридесетдвогодишњи младић задобио тешке телесне повреде.

Фото МУП

За двојицом осумњичених, Василијем Гачевићем (2001) и Марком Даничићем (2001) расписане су потраге и полиција позива грађане да се, уколико имају информације о кретању и боравишту осумњичених, јаве Полицијској управи за град Београд, на бројеве телефона:

011/279 74 77, 066/889 42 07, 066/878 23 05, као и на 192 или најближој полицијској станици.

(Курир.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (1)

УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)