САНКЦИОНИСАНО 19, А ЗАДРЖАНО ОСАМ ВОЗАЧА: Резултати викенд контроле учесника у саобраћају
Припадници Министарства унутрашњих послова у Лесковцу, Бојнику, Власотинцу и Лебану, у току викенда, алкотестирали су 354 возача и санкционисали 19 особа које су управљале возилом под дејством алкохола, од којих су осморица задржани.
Фото: И.М.
Полиција у Лесковцу зауставила је педесеттрогодишњег возача „мегана“, тридесетдеветогодишњег возача теретног возила, педесетогодишњег возача „мерцедеса“ и педесетдвогодишњег возача „октавије“ који су управљали возилима са 2,36, 2,27, 1,51 и 1,55 промила алкохола у организму, као и шездесетогодишњег возача „пасата“ који је одбио да се подвргне алкотесту.
Саобраћајна патрола у Бојнику искључила је из саобраћаја двадесетједногодишњег возача „фијата“ који је возио са 1,58 промила алкохола у организму, у Власотинцу двадесетдвогодишњег возача „мицубишија“ са 1,58 промила, а у Лебану четрдесетдеветогодишњег возача џипа са 1,85 промила алкохола у организму.
Против свих возача ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Препоручујемо
ПОГИНУО РАДНИК У БЕГАЉИЦИ: На С.С. (46) се обрушила велика количина земље
23. 07. 2026. у 20:13
СКОРО ТРИ САТА БИЛИ У ВОДИ: Детаљи несреће у новосадској Клиси и погибији троје младих
23. 07. 2026. у 19:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)