ПРИТВОР ЗА ЛЕСКОВЧАНИНА: Донета наредба о спровођењу истраге

Игор Митић
Игор Митић

02. 02. 2024. у 18:07

У Основном јавном тужилаштву у Лесковцу данас  је салушан осумњичени Н.С. (42), из Лесковца који је, по одобрењу јавног тужиоца, задржан због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога. 

ПРИТВОР ЗА ЛЕСКОВЧАНИНА: Донета наредба о спровођењу истраге

И. Митић

Након саслушања, по предлогу јавног тужиоца, осумњиченом је одређен притвор у трајању до 30 дана, због, како се наводи у саопштењу тужилаштва, постојања особитих околности да би останком на слободи могао поновити кривично дело и утицати на несаслушане сведоке.

Донета је и наредба о спровођењу истраге, с обзиром на то да се осумњиченом ставља на терет кривично дело за које је законом прописана казна затвора у трајању од 3 до 10 година.

Полиција је раније саопштила да је Н. С. ухапшен и задржан јер је приликом претреса куће и дворишта осумњиченог пронашла око 46 грама марихуане, 138 таблета са листе психоактивних супстанци као и две вагице за прецизно мерење.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема