ПОТУКЛИ СЕ У КАФАНИ, ПА НАПАО И ПОЛИЦИЈУ: Признали дело, насилнику одређен притвор
У Трећем основном јавном тужилаштву у Београду саслушани су М.Н. (36) због учествовање у тучи, С.К. (36) због истог дела и због ометање службеног лица у вршењу дужности и осумњичени М.М. (39) због кривичног дела тешка телесна повреда.
Д. Новковић
Они су се у ресторану у Земуну, под дејством алкохола, вербално и физички сукобили када је осумњичени М.М. задао С.К. више удараца песницом у пределу главе и тако му задао тешку телесну повреду у виду фрактуре носних костију.
По пријави конобара, полицијски службеници ПС Земун су изашли на лице места и затекли М.М. и С.К. који је имао видне телесне повреде, а полицајцима рекли да су пријатељи и да је све у реду.
С обзиром да је уочено да М.М. у руци држи једну ПВЦ кесицу са биљном материјом зелене боје и једну ручно мотану цигарету, полицијски службеник је покушао да их одузме и обезбеди доказе извршења кривичног дела, међутим осумњичени је прогутао наведене предмете, након чега је лишен слободе.
У том тренутку, С.К. рукама је хватао полицијске службенике и покушао да их спречи да ставе лисице М.М., па је потом и он ухапшен.
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)