ТРГОВЦИ ЉУДИМА УХАПШЕНИ КОД ВРЧИНА: У комбију крили 36 миграната

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са Безбедносно-информативном агенцијом, ухапсили су Н. Х. (48) и В. О. (27) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело недозвољен прелаз државне границе и кријумчарење људи, док се Н. Х. терети и за кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности.

ТРГОВЦИ ЉУДИМА УХАПШЕНИ КОД ВРЧИНА: У комбију  крили 36 миграната

Фото: В. М.

  Полиција је после наплатне рампе Врчин зауставила комби којим је управљао В. О. и у возилу пронашла 36 ирегуларних миграната, док је испред њега Н. Х. управљао аутомобилом марке „ауди“ и, како се сумња, обавештавао возача комбија о присуству полиције на путу. 

Како се сумња, Н. Х. се оглушио о наређење полицијских службеника да заустави своје возило, наставио кретање и том приликом оштетио полицијско возило, да би потом ударио у стуб уличне расвете, након чега је ухапшен. 

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине