ОГЛАСИО СЕ ДИРЕКТОР: После инцидента код Техничке школе у Железнику
ПОСЛЕ инцидента, који се догодио јутрос испред Техничке школе у Железнику, за "Новости" се у писменој изјави огласио директор школе Александар Драгутиновић.
Фото Н. Скендерија
- У четвртак, пре почетка наставе, на путу до школе, ван школског дворишта, десио се инцидент у којем су учествовала два ученика другог разреда. Један ученик је оштрим предметом повредио другог - навео је Драгутиновић. - Одмах по сазнању, руководство школе је обавестило хитну помоћ, родитеље ученика, представнике МУП-а и надлежне у Министарству просвете. Ученику је указана прва помоћ у школи до доласка екипе хитне помоћи, која га је одвезла у Ургентни центар. Према последњим информацијама стање ученика је стабилно.
Драгутиновиће је истакао да су припадници МУП-а благовремено реаговали. Узете су изјаве запослених у школи. МУП ће даље спроводити мере из своје надлежности.
- Школа је одмах након догађаја сазвала Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања, на коме ће се спровести све мере прописане Законом о основама система образовања и васпитања - рекао је Драгутиновић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)