НАСИЉЕ У ПОРОДИЦИ: Сокобањац ножем напао оца и претио да ће га убити
ЗБОГ постојања основа сумње да је починио кривично дело насиље у породици полиција у Сокобањи ухапсила је двадесетшестогодишњег суграђанина.
Фото: Рада Шегрт
Припадници Министарства унутрашњих послова у Сокобањи ухапсили су С. М. (26) из овог места, који се сумњичи да је јуче у породичној кући ножем напао педесетогодишњег оца и нанео му лаке телесне повреде, претећи му да ће га убити.
С. М. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насиље у породици, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Алексинцу.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)