БИВШИ НАЧЕЛНИК ВБА ВОЗИО ПИЈАН: Момир Стојановић ноћ проводи у полицијској станици на трежњењу (ФОТО)

Новости Онлајн

05. 10. 2023. у 22:08

ПОЛИЦИЈА у Нишу је вечерас привела бившег начелника ВБА Момира Стојановића.

БИВШИ НАЧЕЛНИК ВБА ВОЗИО ПИЈАН: Момир Стојановић ноћ проводи у полицијској станици на трежњењу (ФОТО)

Фото: Новости

У редовној контроли саобраћајна полиција је зауставила и возило којим је управљао Стојановић.

Фото: Новости

Алкотестирањем је утврђено да је бивши шеф ВБА возио пијан. С обзиром на то да је тест показао више од 1.2 промила алкохола у крви Стојановић ће ноћ провести у полицијској станици на трежњењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (1)

ИДЕАЛАН СПОЈ: Ова ТРИ хороскопска пара добијају најлепшу децу