ПУНИМ ПИШТОЉЕМ ПРЕТИО ПРОЛАЗНИЦИМА У БЕОГРАДУ: Људи у страху вриштали, а онда је стигла интервентна
ПРИПАДНИЦИ Интервентне јединице МУП-а Србије ухапсили су Ђ. С. (51) који је, у петак око два сата након поноћи, напуњеним пиштољем претио пролазницима у центру Београда.
Фото: Новости
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду одређено му је полицијско задржавање до 48 сати.
Ђ. С. је, незванично, наоружан дошао испред једне пекаре у центру града и претио пролазницима.
- Људи су вриштали и бежали. Он је био хладан... Нису знали да ли је пиштољ напуњен и да ли ће га уперити у некога. Све се дешавало испред једне пекаре - каже наш извор.
Интервентна га је брзо савладала и ухапсила.
Оружје којим је претио људима имао је у нелегалном поседу.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
АКЦИЈА АРМАГЕДОН, УХАПШЕНИ ПЕДОФИЛИ: Мамили децу преко Фејсбука и Инстаграма, заплењени рачунари
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)