КРАО НОВАЦ И ГАРДЕРОБУ: Лесковчанин ухапшен због обијања кућа

Игор Митић
Игор Митић

29. 09. 2023. у 10:50

Припадници Полицијске управе у Лесковцу ухапсили су Ђ.Р.(44) из овог града јер се сумња да је извршио четири крађе.

КРАО НОВАЦ И ГАРДЕРОБУ: Лесковчанин ухапшен због обијања кућа

фото: И.Митић

Он је приведен правди због постојања основа сумње да је починио три тешке и једну крађу односно да је, користећи одсуство власника, обио три куће на територији Лесковца и украо новац, гардеробу и друге предмете.

Такође се сумњичи да је из портирнице једне установе украо торбицу и одевне предмете које је ту нашао. Полиција је део украдених предмета пронашла и вратила власницима.

Основно јавно тужилаштво у Лесковцу је саопштило да је осумњичени, који се терети да је учинио продужено кривично дело тешка крађа, саслушан, у присуству браниоца по службеној дужности, и да је признао кривично дело након чега је против њега поднет оптужни предлог.

У саопштењу је још наведено да није било основа за предлагање притвора, а да је за ово кривично дело законом прописана казна затвора у трајању од једне до осам година.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.

25. 02. 2026. у 07:31

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СПРЕМА СЕ НАЈСТРАШНИЈИ УДАР? Американци распоредили авионе, свет дрхти и чека расплет