РАЗБОЈНИШТВО У ПАРАЋИНУ: Ударио девојку на улици, па јој отео мобилни
ПАРАЋИНСКА полција ухапсила је Ж.С. (43) из тог града јер је, како се сумња, на улици пришао са леђа осамнаестогодишњој девојци, ударио је више пута и отео јој мобилни телефон.
фото В Митрић
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће, са кривичном пријавом за разбојништво, бити приведен Основном тужилаштву у Параћину.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМОУБИЛАЧКА ТАКТИКА ЗЕЛЕНСКОГ: Украјинска војска шаље војнике у „месне јурише“ на Запорошком правцу, трпе језиве губитке
ОРУЖАНЕ снаге Украјине изводе „месне јурише“ на споју Дњепропетровске и Запорошке области и притом трпе велике губитке, изјавио је за војни експерт Андреј Марочко.
17. 08. 2026. у 08:31
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КРВАВА СВАДБА: Умро после туче у Вадовицама, изгубио свест након што га је полиција савладала - није био позван на весеље
ПРЕМА саопштењу полиције, 38-годишњак се појавио на свадби иако није био позван, али је био гост хотела у којем је прослава одржавана.
17. 08. 2026. у 17:00
Коментари (0)