ВОЗИО ПИЈАН ПО ПОЖЕГИ: Полицајци се шокирали након алко-теста
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Пожеги искључили су из саобраћаја возача (55) „фијата“ из Косјерића, због насилничке вожње са 3,23 промила алкохола
Фото: Б. Грујић
Патрола саобраћајне полиције зауставила га је данас приликом редовне контроле у месту Бранковићи, а алко-тестом је утврђено да је возио са 3,23 промила алкохола у организму.
Возачу је одређено задржавање до 12 часова и против њега ће бити поднета прекршајна пријава.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО:
АУТОБУС УДАРИО ЖЕНУ И ДЕТЕ: Тешка несрећа на Лабудовом брду
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)