УХАПШЕН КЛАДОВЉАНИН: Узнемиравао госте у кафани, па вређао и претио полицајцима

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Кладову ухапсили су четрдесетшестогодишњег мушкарца из околине Кладова кога терете за ометање службеног лица у обављању службене дужности.

УХАПШЕН КЛАДОВЉАНИН: Узнемиравао госте у кафани, па вређао и претио полицајцима

Фото: С.М.Јовановић

И. М. (46) из околине Кладова ухапшен је јер је вређао и претио полицајцима који су дошли по пријави да овај мушкарац узнемирава госте у једном угоститељском објекту у Кладову.

И. М, наводе у Полицијској управи у Бору, није дозволио полицајцима да поступе по пријави, већ их је вређао, упутивши им и бројне претње.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Неготину, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело ометање службеног лица у вршењу службене дужности, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака