ИНЦИДЕНТ НА СЕОСКОЈ СЛАВИ КОД НЕГОТИНА: Угризао госта за руку

НЕГОТИНСКА полиција ухапсила је тридесетпетогодишњака из околине Неготина кога терети за насилничко понашање.

ИНЦИДЕНТ НА СЕОСКОЈ СЛАВИ КОД НЕГОТИНА: Угризао госта за руку

С.М.Јовановић

Припадници Министарства унутрашњих послова у Неготину ухапсили су Н. С. (35)

кога терете да је синоћ, на сеоској слави, угризао за руку једног госта, а након
тога му претио перорезом.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Неготину, осумњиченом је одређено

задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насилничко понашање, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.

16. 12. 2025. у 19:58

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

Здравље без граница: Право, а не привилегија