УХАПШЕН МАЛОЛЕТНИК ЗБОГ УБИСТВА НА ЧУКАРИЦИ: Инспектори му ставили лисице након потере, откривен могући мотив злочина
СЕДАМНАЕСТОГОДИШЊИ младић ухапшен је ноћас око поноћи због сумње да је ножем до смрти избо М. А. (31), а његовог пријатеља Б. Д. (27) тешко ранио.
Фото: Д. Миловановић
Осумњиченог малолетника ухапсили су инспектори одељења за убиства и то након интензивне потере.
Незванично, малолетник се пре извесног времена сукобио са М. А. и Б. Д., и наводно је желео да им се освети.
Подсетимо, злочин се десио у близини основне школе, али ван школског дворишта.
Тројица младића су седела на клупи, када им је пришао нападач. Након кратког кошкања, добацивања и свађе, нападач је насрнуо оштрим предметом на младиће и том приликом насмрт избо М. А., ранио Б. Д., док је трећи младић остао неповређен.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО: Убиство код школе на Чукарици
Препоручујемо
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (3)