ЈОШ ЈЕДАН ДЕЧАК (9) НАПРАВИО СПИСАК ЗА ЛИКВИДАЦИЈУ: Школа већ дужи период има проблема са њим, мајка тврди да се он само игра

Новости Онлајн

04. 05. 2023. у 12:30

ДЕЧАК А. Ј. (9) из Основне школе "Десанка Максимовић" у Београду направио је списак ђака које наводно жели да убије. Осим тога он је сваки пут када би ушао у школу симулирао као да пуца на припадника обезбеђења.

ЈОШ ЈЕДАН ДЕЧАК (9) НАПРАВИО СПИСАК ЗА ЛИКВИДАЦИЈУ: Школа већ дужи период има проблема са њим, мајка тврди да се он само игра

Фото: Новости

Како су медији сазнали од извора из истраге, помоћник директора Основне школе "Десанка Максимовић" данас је око 10 сати позвао београдску полицију и пријавио да је у дужем временском периоду имао проблем са учеником трећег разреда.

- Он је рекао да је дечак приликом доласка у школу симулирао као да пуца у радника обезбеђења и да је након тога у дворишту јурио децу млађих разреда. После је ушао на час и направио списак свих ђака које жели да убије - каже извор.

Он је додао да је помоћник директора изјавио да дуже време има проблем са тим ђаком, као и да је обавестио Центар за социјални рад, али да никакав одговор није добио.

- О свему је обавештена и мајка малолетника, која је изјавила да је то део његове игре и да је он добро дете - каже извор.

Мајка једног од дечака, који трпи насиље од ученика који је направио списак, каже нам да је њено дете већ дужи период мета овог насилника, као и да је о свему обавештена школа коју деца похађају:

- Претио је мом сину раније да ће му заклати пса, а потом и целу породицу. Рекао је да ће од тате да узме бомбу.

БОНУС ВИДЕО: КРВ НА ОДЕЋИ ДЕЦЕ - Необјављен снимак после масакра у школи на Врачару

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (3)

ЋУТАЛА ОСАМ ГОДИНА: Шта мајка Александре Пријовић заиста мисли о Лепој Брени?