ОСУМЊИЧЕНА ЗА КРАЂУ ТЕПИХА И ЗАВЕСА: Ухапшена Сурдуличанка
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сурдулици ухапсили су Н. М. (34) из околине Сурдулице, због постојања основа сумње да је извршила кривично дело тешка крађа.
Фото: Ј. С.
Како се сумња, она је обила једну кућу из које је украла тепихе, завесе, кухињски прибор и друге ствари у вредности од око 400.000 динара. Полиција је пронашла део украдених ствари и вратила их власнику.
Осумњичена ће, уз кривичну пријаву, бити приведена заменику тужиоца Основног јавног тужилаштва у Владичином Хану.
Препоручујемо
Мушкарац избоден и претучен у Умци: Хитна помоћ на терену, истрага у току
03. 05. 2026. у 20:37
Откачио се лифт док је дете било у њему: Драматичне сцене у Прокупљу
03. 05. 2026. у 20:11
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)