ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Саслушан насилник са Чукарице

Јелисавета Љутић

25. 04. 2023. у 14:49

У ДРУГОМ основном јавном тужилаштву у Београду, данас је саслушан С. М. због насиља у породици и неовлашћеног поседовања ватреног оружја.

ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Саслушан насилник са Чукарице

Фото: Д. Н.

Осумњичени је изнео одбрану, након чега је Тужилашво тражило да му Суд одреди притвор до 30 дана, како боравком на слободи, не би поновио дело и утицао на сведоке и оштећене.

Он се терети да је у недељу, на Чукарици, брутално претукао супругу. Након тога, уз претњу оружјем, насрнуо је физички и на два полубрата.

У овом инциденту С.М.је полубрату И.М. нанео тешке, а другом Л.М. лакше телесне повреде.

С. М. је, наводно, одраније познат полицији због извршења других дела.

Из Тужилаштва је "Новостима" речено, до сада, из ове породице, није било пријава за насиље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Све због весеља и 500 евра: Ера Ојданић мртву супругу држао у хладњачи два дана - То је доказ колики сам професионалац