УХАПШЕН ЗБОГ НАСИЛНИЧКОГ ПОНАШАЊА: Књажевчанин ударио продавачицу
ЗБОГ основа сумње да је био насилан према продавачицама у две продавнице у Књажевцу, ухапшен четрдесетједногодишњи Књажевчанин.
Фото: С. М. Ј.
Припадници Министарства унутрашњих послова у Књажевцу ухапсили су свог суграђанина И. С. кога терете да је 21. априла ове године вређао и претио радницима једне продавнице у Књажевцу, а у суседној продавници, након краће свађе, ударио продавачицу и побегао. Том приликом нанео је овој тридесетчетворогодишњакињи лаке телесне повреде.
И. С. је, по налогу тужиоца, одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио продужено кривично дело насилничко понашање, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Зајечару, одељењу у Књажевцу.
Препоручујемо
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)