НЕГИРА ДА ЈЕ ПРЕТУКЛА СЕСТРУ БЛИЗНАКИЊУ: Одређен јој притвор од 30 дана

Ј.Д.Љ.

24. 03. 2023. у 10:45

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду одредило је задржавање 20. марта М. М. (39) из Земуна, осумњиченој за насиље у породици, саопштено је из ове институције.

НЕГИРА ДА ЈЕ ПРЕТУКЛА СЕСТРУ БЛИЗНАКИЊУ: Одређен јој притвор од 30 дана

FOTO: Arhiva novosti

С тим у вези, након саслушања осумњичене, која се терети да је претукла сестру близнакињу, како наводе из Тужилаштва, и која је приликом хапшења негирала извршење кривичног дела, Тужилаштво је предложило одређивање притвора у трајању од тридесет дана, јер постоје особите околности које указују да ће у кратком временском периоду поновити кривично дело, ометати поступак утицањем на сведоке, што је решењем суда и одређено.
У даљем току поступка Тужилаштво ће изводити доказне радње испитивањем сведока и наложити да се обаве потребна вештачења.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТО ЈЕ НЕМАЧКА СРАМОТА Шредер: Ми смо криви што је Русија окупирана у два светска рата