ОПЉАЧКАЛИ КИНЕСКУ РАДЊУ: Ухапшене три особе у Нишу

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у Нишу, ухапсили су С. В. (1986), Л. Л. (1992) и С. И. (2001) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело тешка крађа.

ОПЉАЧКАЛИ КИНЕСКУ РАДЊУ: Ухапшене три особе у Нишу

фото:вмитрић

Они се сумњиче да су прексиноћ најпре пресекли катанац на капији пијаце, а затим и решетке локала на једној кинеској радњи и украли новац и снимач за видео-надзор.

Брзим и ефикасним радом, полиција их је исте ноћи пронашла у аутомобилу „рено клио“ у којем су нађени и фантомка, пајсер, рукавице, качкети, маказе за сечење жице, ометач сигнала, као и снимач за видео-надзор.

Тројици осумњичених је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени основном јавном тужиоцу у Нишу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!