ПРИВЕДЕНИ РОДИТЕЉИ СИЛОВАНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ МАРГИТЕ: Сумња се да су „продали“ ћерку за 600 евра

РОДИТЕЉИ 18-годишње Д. М. из села Маргита, код Вршца, коју су пре шест дана силовали Марјан Ј. (42) и његов син Недељко Ј. (22) из истог села, приведени су на информативни разговор због сумње да су своју ћерку за 600 евра продали њеним силоватељима.

ПРИВЕДЕНИ РОДИТЕЉИ СИЛОВАНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ МАРГИТЕ: Сумња се да су „продали“ ћерку за 600 евра

Фото: Ј.Ј.Баљак

Такође, приведено је још неколико лица, која се терете да су 3. фебруара такође општила са овом девојком у Марјановој и Недељковој кући.

Подсетимо, полиција је током викенда ухапсила оца и сина, због сумње да су Д. М. против њене воље довели у своју кућу и да су је ту 2. и 3. фебруара силовали.

Наводно су је „купили“ да буде Недељкова жена, али се она противила том браку.

Девојка је успела да побегне из куће ужаса, након чега је своје силоватеље пријавила полицији.

Марјан и Недељко се налазе у притвору до 30 дана, како не би утицали на сведоке у току истражног поступка.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.

08. 06. 2026. у 09:25

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

РУСИЈА ИЗНЕНАЂЕНА! Није очекивала да ће Новак Ђоковић ово да уради