ПОЛИЦАЈЦИ ГА ИЗВУКЛИ ИЗ АУТА, САВЛАДАЛИ ГА И СТАВИЛИ МУ ЛИСИЦЕ: Возио по Загребу, није прекорачио брзину, али је током провере настао хаос
У ЧЕТВРТАК око 1.20 сати 21-годишњи држављанин Србије возио је аутомобил аустријских регистрација у Загребу, а кретао се Јадранским мостом у смеру југа, међутим, убрзо је кажњен.
Фото: Профимедиа
Када га је полиција зауставила код Ријечке улице, утврђено је да нема возачку дозволу, односно да уопште нема положен возачки испит.
На захтев полицајца 21-годишњак није дао на увид лична документа како би се утврдио његов идентитет, већ почео вербално да вређа полицијске службенике, преноси Индеx.хр.
Полицајци су га затим извукли из возила, физички савладали и ставили му лисице.
(Телеграф)
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)