ИНЦИДЕНТ У ЗГРАДИ СУДА У НОВОМ САДУ: Осумњичени претио судији, лакше повредио судске стражаре
НОВОСАДСКЈА полиција је ухапсила М. Д. (26) из Чуруга, после јучерашњег инцидента у згради Основног суда у Новом Саду.
Љ.П.
Како сазнајемо, овај двадесетшестогодишњак је у уторак у судску зграду дошао по позиву на главни претрес. У једном тренутку, како се претпостљавља, М. Д., за кога сазнајемо да је у том поступку окривљени, незадовољан је почео да прети судији.
- Одмах је позвана судска стража да реагује, али је он насрнуо и на њих и лакше их повредио - сазнајемо од извора упозната са овим случајем. - Убрзо је стигла и полиција која га је ухапсила.
Њему је одређено задржавање до 48 сати, а сумњичи се за угрожавање сигурности и напад на службено лице у обављању послова безбедности.
БОНУС ВИДЕО
ПЕТРОВА ГОРА ЈЕ ВЕЛИКА ГРОБНИЦА СРБА: Са Бранком Гвозденовићем на планини препуној усташких жртава
Препоручујемо
ПОЖАР КОД КРУШЕВЦА: Прво је почео да гори кров, а онда се ватра проширила на кућу
26. 10. 2022. у 13:16
ЖЕНА ПРЕМИЈЕРА, А НЕМА ДРЖАВЉАНСТВО БРИТАНИЈЕ: Животна прича богате супруге Ришија Сунака
26. 10. 2022. у 16:21 >> 16:29
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)