ПЕСНИЦОМ УДАРАО ЖЕНУ У ГЛАВУ: Мушкарац у Панчеву оптужен за насилничко понашање
ОСНОВНО јавно тужилаштво у Панчеву поднело је Основном суду у том граду оптужни предлог против Р. Р., осумњиченог да је 28. јуна у Панчеву код Народне баште песницом задао неколико удараца оштећеној М. М. у пределу главе, услед чега је она задобила лаке телесне повреде.
Д.Н.
Он се такође терети да је тог дана вршењем насиља и дрским и безобзирним понашањем угрожавао спокојство грађана и теже реметио јавни ред и мир, тако што је прилазио случајним пролазницима, обраћао им се, покушавао да их удари, наводи се у саопштењу Основног јавног тужилаштва у Панчеву.
Њему се на терет ставља кривично дело насилничко понашање, због чега је тужилаштво предложило суду да га осуди на казну затвора од три године и да му изрекне меру безбедности обавезног лечења од алкохола.
Такође, тужилаштво је предложило суду да оптуженом продужи претходно одређен притвор до завршетка главног претреса.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)