СРБИН УХАПШЕН У КОТОРУ: Ж. П. (42) осумњичен да је силовао Белорускињу

Танјуг

23. 06. 2022. у 11:59

ПОЛИЦИЈА је у Котору, по налогу надлежног тужиоца, лишила слободе лице осумњичено за кривично дело силовање.

СРБИН УХАПШЕН У КОТОРУ: Ж. П. (42) осумњичен да је силовао Белорускињу

Фото: Б. Д.

- Поступајући по пријави которска полиција је брзом и ефикасном акцијом идентификовала лице Ж. П. (42) из Републике Србије, који је, како се сумња, извршио кривично дело силовање на штету једне женске особе, држављанке Белорусије - саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Како су даље навели у саопштењу, сумња се да је Ж. П. употребом силе и претње извршио кривично дело које му се ставља на терет.

Лишен је слободе и биће уз кривичну пријаву приведен поступајућем тужиоцу на даљу надлежност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела

ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела

МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.

05. 03. 2026. у 09:45

ЈАКЕ ДЕТОНАЦИЈЕ У ДОХИ, ДИМ КОД АМЕРИЧКЕ ВОЈНЕ БАЗЕ: Азербејџан запретио Ирану одмаздом након удара (ВИДЕО)

ЈАКЕ ДЕТОНАЦИЈЕ У ДОХИ, ДИМ КОД АМЕРИЧКЕ ВОЈНЕ БАЗЕ: Азербејџан запретио Ирану одмаздом након удара (ВИДЕО)

ШЕСТИ дан рата, Блиски исток је у пламену након нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, аеродроми, војне базе и дипломатска упоришта.

05. 03. 2026. у 06:53 >> 11:54

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ОД КЊИЖЕВНЕ РЕЧИ ДО ПОЗОРИШНЕ СЦЕНЕ: Признања за Фондацију Mozzart