ВОЗИЛИ ПОД ДЕЈСТВОМ КАНАБИСА: Полиција у Београду привела двојицу возача
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су из саобраћаја двојицу возача који су управљали аутомобилима под дејством канабиса.
фото: И.Митић
Полиција је око поноћи у Миријевском булевару зауставила аутомобил марке „фијат пунто“ којим је управљао тридесетседмогодишњак. Дрога тестом утврђено је да је позитиван на канабис, а даљом контролом и да је возио са пробном возачком дозволом у време кад му то није дозвољено.
Из саобраћаја је искључен и деветнаестогодишњи возач „фијата“ који је на Сланачком путу управљао аутомобилом под дејством психоактивних супстанци.
Возачи су задржани у службеним просторијама полиције и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
БОНУС ВИДЕО:
ВАНДАЛИЗАМ У КАФЕУ У ЦЕНТРУ ВРАЊА: Бојом испрскан комплетан инвентар у сред бела дана
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)