ИДЕНТИФИКОВАНИ ВАНДАЛИ ИЗ ВРАЊА: На бахат начин направили хаос у кафеу (ВИДЕО)

На основу снимака са камера, идентификована су два лица која су учествовала у вандалском чину у кафеу "Но Koмент", потврђено је "Новостима" из Основног јавног тужилаштва (ОЈТ) у Врању.

ИДЕНТИФИКОВАНИ ВАНДАЛИ ИЗ ВРАЊА: На бахат начин направили хаос у кафеу (ВИДЕО)

Д: Ристић

Инцидент се догодио у среду по подне, када је у периоду када није било гостију, на бахат начин мушкарац са кантом на леђима испрскао фарбом комплетан инвентар кафеа. Друго лице је било у садејству са њим. Догађај је квалификован као кривично дело насилничко понашање, за које је запрећена казна до три године затвора, рекао је Душан Бороја из ОЈТ Врање. 

Тужилаштво у садејству са олицијом ради на расветљавању позадине овог инцидента који није случајан. Наиме, ово је други напад на кафе "Но Комент" и врањски ОК Радио који деле заједничке просторије. Пре месец и по дана, група од три нападача је поломила готово сва стакла на излогу кафеа. Истрага тог инцидента је још увек у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

НАКОН ПРЕСТАНКА РАДА НА РТС-У: Огласила се Косјерина, ево где се налази (ФОТО)