ПРИВЕДЕН НАДЛЕЖНОМ ТУЖИЛАШТВУ: Лесковчанин осумњичен за диловање дроге

Двадесеттрогодишњи Лесковчанин Н. Т. ухапшен је због сумње да је диловао марихуану и таблете са листе психоактивних супстанци.

ПРИВЕДЕН НАДЛЕЖНОМ ТУЖИЛАШТВУ: Лесковчанин осумњичен за диловање дроге

фото: МУП

Полиција је из стана осумњиченог одузела кесу са око 100 грама марихуане која је, како се сумња, била немењена даљој продаји, таблете са листе психоактивних супстанци као и дигиталну вагицу.

Он се терети да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

По овлашћењу вишег јавног тужилаштва, одређено му је задржавање до 48 сати. Уз кривичну пријаву предат је надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ТОК КОЈИ НАС ПОВЕЗУЈЕ: Дунав као заједничко природно благо