УХАШЕНИ МЛАДИЋИ КОЈИ СУ УПУЦАЛИ ЖЕНУ НА САВСКОМ КЕЈУ: Полиција код њих пронашла ваздушну пушку, али то није све

З. У.

04. 04. 2022. у 21:24

ПОЛИЦИЈСКЕ патроле из станице Савски венац у сарадњи са колегама са Новог Београда и ЈЗО брзом и ефикасном акцијом ухапсиле су А. С (15 година) и 13. годишњег дечака због кривичног дела Разбојништво.

УХАШЕНИ МЛАДИЋИ КОЈИ СУ УПУЦАЛИ ЖЕНУ НА САВСКОМ КЕЈУ: Полиција код њих пронашла ваздушну пушку, али то није све

Илустрација/Foto: Nenad Zivanovic

Они се сумњиче да су око 18:30h на Новом Београду, на Старом сајмишту из ваздушне пушке пуцали и погодили у главу Радмилу Ј (74 године). Жена је превезена у Ургентни центар. Повређена жена има једну ''дијаболу''у пределу главе, дијагностика је у току.

Само 45 минута касније, код Економског факултета патола Савског венца је ухапсила 15.годишњег осумњичениог младића са ваздушном пушком. 

Приликом хапшења, осумњичени је код себе имао ваздушну пушку са муницијом за исту и један нож на расклапање. Осумњичени је доведен у ПС Савски венац. Недуго затим, на углу улица Г.Принципа и К.Поповића, патрола Савског венца пронашла је дечака (13) са ваздушном пушком, муницијом за исту, као и два ножа на расклапање и три мобИЛНА телефона.

И он је доведен у полицијску станицу. У току је расвтљавање свих околности разбојништва

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (1)

Ко је СУПРУГА Златана Видовића? Упознали се преко посла Слала ми је питања за интервју и...