ШИЈАН И ВИДАКОВИЋ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА ПУЦЊАВУ НА АУТОКОМАНДИ: Бранили се ћутањем, одређен им притвор
ВУКАШИН Шијан и Марко Видаковић саслушани су у Вишем јавном тужилаштву у Београду због сумње да су учествовали у пуцњави у ресторану "Ужице" на Аутокоманди почетком марта, када је тешко рањен М. К. (20).
Фото: Фејсбук
Након саслушања, заменик Вишег јавног Тужилаштва предложила је да се осумњиченима одреди притвор до 30 дана због опасности од бекства, утицаја на сведоке и како не би поновили дело.
Судија за претходни поступак Вишег суда у Београду одредио им је притвор.
Осумњичени су се бранили ћутањем.
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У БОРУ: "Пали" осумњичени због напада на радника обезбеђења
17. 03. 2022. у 20:24
МРТВА ПИЈАНА ЗА ВОЛАНОМ: Изазвала судар возећи с 2,13 промила алкохола
17. 03. 2022. у 18:39
ПУЦЊАВА НА АУТОКОМАНДИ: Рањена једна особа - Полиција трага за нападачем
05. 03. 2022. у 07:53
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)