ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА ОСУМЊИЧЕНОГ: Провалио у продавницу и украо цигарете, дуван и храну
ПОЛИЦИЈА у Пожаревцу, ефикасном акцијом, расветлила је тешку крађу и поднела кривичну пријаву против тридесетједногодишњег мушкарца из Београда, због постојања основане сумње да је починио тешку крађу.
D.N.
Сумња се да је он, у ноћи између 21.и 22. фебруара ове године, пресекао жице за напајање рефлектора и аларма, а затим провалио у једну продавницу у Пожаревцу и из ње украо више од 300 паклица различитих врста страних цигарета, кесе резаног дувана, као и прехрамбене производе.
Вредност украдене робе процењује се на око 122.000 динара. Претресом стана у Костолцу у коме осумњичени тренутно борави, пронађен је део украдене робе, а у непосредној близини и алат који је, како се сумња, користио приликом провале.
Пошто је за осумњиченим била расписана потерница ради издржавања раније казне, он је спроведен у Казнено-поправни завод Сремска Митровица.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)