ИЗ ТОРБИЦЕ ВЛАСНИЦЕ РАДЊЕ УКРАО НОВЧАНИК: Расветљена крађа у Иригу, ухапшен осумњичени
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Иригу решили су крађу извршену у једном продајном објекту у Иригу и ухапсили Ђ. А. (69) који се терети за ово кривично дело.
Д. Ристић
Сумња се да је приликом куповине, из торбице власнице радње украо новчаник у којем се налазила већа сума новца.
Полиција је пронашла део украденог новца и вратила власници.
Ђ. А. је одређено задржавање до 48 часова, у ком року ће, уз кривичну пријаву бити приведен Основном јавном тужилаштву у Руми.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ ЛАНЧАНИ СУДАР НА АУТО-ПУТУ: Хаос на наплатној рампи код Старе Пазове
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)