ПРЕТИО СМРЋУ И СИЛОВАЊЕМ: Младић који је изазвао инцидент на штанду СНС признао дело

Ј.Д.Љ.

20. 02. 2022. у 14:00

ТРЕЋЕ јавно тужилаштво у Београду закључило је данас споразум о признању кривичног дела са М.Ч. (23) који се сумњичи да је на штанду Српске напредне странке прошле седмице у Батајници присутнима упутио претње смрћу и силовањем, а потом спрејем ишарао цео штанд.

ПРЕТИО СМРЋУ И СИЛОВАЊЕМ:  Младић који је изазвао инцидент на штанду СНС признао дело

Фото: В. М.

На основу тог споразума М.Ч. је пресудом Трећег основног суда осуђен на условну казну загвора од четири месеца која се неће извршити уколико у року проверавања од две године, не учини неко ново кривично дело, саопштено је из тужилаштва.

М.Ч. је признао кривично дело угрожавање сигурности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ХИТНО ЈЕ, ТУКУ ЈЕ! Барон спасио живот другарици - преко видео позива сведочио ужасу, одмах позвао 911! Процурио транскрипт разговора