ЗАПЛЕНИЛИ КИЛОГРАМ МАРИХУАНЕ: Београдска полиција ухапсила мушкарца, пронашл му новац и дрогу (ФОТО)
БЕОГРАДСКА полиција запленила је данас око 1.1 килограм марихуане и ухапсила Л. М. (1989), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото Илустрација / Б. Субашић
Полиција је на углу улица Ивана Рибара и Јурија Гагарина приликом прегледа осумњиченог код њега пронашла две кесе са биљном материјом за коју се сумња да је марихуана и 400 евра.
Фото: МУП
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.
БОНУС ВИДЕО: ПОКУШАЈ ПЉАЧКЕ МЕЊАЧНИЦЕ У ВРАЊУ - Починилац ухапшен
Препоручујемо
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)