ОПЉАЧКАО ПРОДАВНИЦУ И МЕСАРУ: Крагујевчанин (34) ухапшен због две крађе, приликом претреса његовог стана пронађена дрога
ПОЛИЦИЈА у Крагујевцу, интезивним оперативним радом, идентификовали су и ухапсили Р. Ц. (1988) из тог града, због постојања основа сумње да је извршио два кривична дела разбојништва.
Фото АП
Сумња се да је он, током јануара ове године, ушао у једну продавницу, а потом и месару у Крагујевцу и уз претњу ножем од радница узео новац од пазара, саопштила је Полицијска управа Крагујевац.
Претресом стана Р. Ц. полиција је пронашла део украденог новца, као и предмете које је осумњичени користио приликом извршења кривичних дела.
Такође, полиција је претресом осумњиченог пронашла кесицу са 4,7 грама амфетамина, па ће против њега бити поднета кривична пријава, због извршеног кривичног дела неовлашћено држање опојних дрога.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Крагујевцу.
БОНУС ВИДЕО:
Погледајте снимак хапшења осумњиченог за убиство у Белвилу
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)