РАСВЕТЉЕНО УБИСТВО КОД ПОЖАРЕВЦА: Ухапшена жена (72) осумњичена да је задавила старицу (77)

Д.Н.

21. 12. 2021. у 10:28

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Пожаревцу интензивним радом расветлили су убиство седамдесетседмогодишње жене на подручју Голупца и ухапсили Д.С. (72) из околине овог места, због постојања основа сумње да је извршила ово кривично дело.

РАСВЕТЉЕНО УБИСТВО КОД ПОЖАРЕВЦА: Ухапшена жена (72) осумњичена да је задавила старицу (77)

Д.Н.

Она се сумњичи да је 13. децембра ове године дошла у кућу у којој је живела седамдесетседмогодишња жена у околини Голупца, стезала је за врат и угушила.

По налогу надлежног тужилаштва осумњиченој је одређено задржавање до 48 сати и она ће, уз кривичну пријаву, бити приведена у Више јавно тужилаштво у Пожаревцу.

БОНУС ВИДЕО - ЕКСКЛУЗИВАН СНИМАК: Хитна помоћ одвози јутјубера Даниела Ђукића

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави